18. juni 2024

Terminlisten/TV-kamper 2022/23

Finner du feil i listen, kontakt post@bjorn-olsen.no

Juli

30. Klokken 16.00: Ipswich Town 1-1 Bolton

August

06. Klokken 16.00: Bolton 3-0 Wycombe Wanderers
09. Klokken 20.45: Bolton 5-1 Salford City (Carabao cup)
13. Klokken 16.00: Port Vale 0-0 Bolton
16. Klokken 20.45: Bolton 1-0 Morecambe
20. Klokken 16.00: Bolton 0-2 Sheffield Wednesday
23. Klokken 20.45: Bolton 1-4 Aston Villa (Carabao cup) Vises på Vsport1 / Viaplay
27. Klokken 16.00: Plymouth Argyle 2-0 Bolton
30. Klokken 20.00: Bolton 4-1 Crewe Alexandra (PapaJohns Trophy)

September

03. Klokken 16.00: Bolton 3-1 Charlton Athletic
10. Klokken 16.00: Cheltenham Town – Bolton UTSATT
13. Klokken 20.45: MK Dons 0-2 Bolton
17. Klokken 16.00: Bolton 1-0 Peterborough United
20. Klokken 20.00: Tranmere 2-2 Bolton (PapaJohns Trophy)
24. Klokken 16.00: Portsmouth – Bolton

Oktober

01. Klokken 16.00: Bolton 2-0 Lincoln City
04. Klokken 16.00: Cheltenham Town 1-0 Bolton
08. Klokken 16.00: Forest Green Rovers 1-0 Bolton
15. Klokken 16.00: Bolton 0-0 Barnsley
18. Klokken 20.00: Bolton 3-0 Leeds U21 (PapaJohns Trophy)
22. Klokken 16.00: Accrington Stanley 2-3 Bolton
25. Klokken 20.45: Bolton 2-1 Burton Albion
29. Klokken 16.00: Bolton 1-3 Oxford United    Fellesturkamp

November 
05. Klokken 16.00: Bolton 1-2 Barnsley
12. Klokken 16.00: Cambridge United 0-0 Bolton
19. Klokken 16.00: Fleetwood Town 1-2 Bolton
22. Klokken 20.45: Bolton 3-2 Barrow (PapaJohns Trophy)

Desember

02. Klokken 20.45: Bolton 1-1 Bristol Rovers
10. Klokken 13.30: Shrewsbury Town 3-2 Bolton
13. Klokken 21.00: Bolton 4-0 Manchesten United U21 (PapaJohns Trophy)
17. Klokken 20.45: Bolton 2-0 Exeter City
27. Klokken 16.00: Bolton 0-0 Derby County
30. Klokken 20.45: Lincoln City 1-1 Bolton

Januar

02. Klokken 16.00: Barnsley 0-3 Bolton
07. Klokken 16.00: Plymouth 0-0 Bolton
10. Klokken 20.45: Bolton 1-0 Portsmouth (PapaJohns Trophy)
14. Klokken 16.00: Bolton 3-0 Portsmouth
21. Klokken 16.00: Derby County 2-1 Bolton
24. Klokken 20.45: Bolton 1-0 Forest Green Rovers
28. Klokken 13.30: Charlton Athletic 1-2 Bolton (Vises på Vsport3)

Februar

04. Klokken 16.00: Bolton 1-0 Cheltenham Town
11. Klokken 16.00: Peterborough 0-5 Bolton
14. Klokken 20.45: Bolton 5-0 MK Dons
18. Klokken 16.00: Wycombe Wanderers 1-0 Bolton
22. Klokken 21.00: Accrington Stanle 0-2 Bolton (PapaJohns Trophy Semifinale)
25. Klokken 16.00: Bolton 2-1 Port Vale
28. Klokken 20.45: Portsmouth 3-1 Bolton

Mars

04. Klokken 13.30: Morecambe 0-0 Bolton
11. Klokken 16.00: Bolton 0-2 Ipswich Town
17. Klokken 20.45: Sheffield Wednesday 1-1 Bolton

April

02. Klokken 16.00: Plymouth Argyle 0-4 Bolton (PapaJohns Trophy finale – Vises på Vsport2)
07. Klokken 16.00: Exeter City 0-1 Bolton
10. Klokken 16.00: Bolton 1-1 Cambridge United
15. Klokken 16.00: Oxford United 0-1 Bolton
18. Klokken 20.45: Burton Albion 1-1 Bolton
22. Klokken 16.00: Bolton 1-0 Shrewsbury Town
25. Klokken 20.45: Bolton 0-1 Accrington Stanley
29. Klokken 16.00: Bolton 2-0 Fleetwood Town

Mai
07. Klokken 13.00: Bristol Rovers 2-3 Bolton
13. Klokken 16.00: Bolton 1-1 Barnsley (1. semifinale Play-off) (Vises på Vsport2)
19. Klokken 21.00: Barnsley 1-0 Bolton (2. semifinale Play-off)(Vises på Vsport2)